2325_23

1) ONA GÜCÜNÜZÜ GÖSTERİN…

Desin ki “Vay bee,” desin, mesela bilek güreşi yapalım mı deyin, yapın ve onu yenin bakın ne kadar hayran olacak. Ama sakın yenilmeyin. Özellikle kız arkadaşlarınıza sakın yenilmeyin. Kadınlar biraz güçten hoşlanırlar. Gerçi değişen çağla birlikte herifler artık evde oturdukları için belki hoşlarına da gidebilir kadınların erkeğin yenilmesi. Zaten dikkat ederseniz mevsimler de değişiyor. Güç anlayışı neden değişmesin ki.

Miss Guarico, Mariana Jimenez, smiles after winning the Miss Venezuela 2014 pageant in Caracas October 9, 2014. Jimenez won the pageant and will represent the country in the Miss Universe pageant. REUTERS/Carlos Garcia Rawlins (VENEZUELA - Tags: SOCIETY ENTERTAINMENT)

2) BAKIMLI OLUN

Atıyorum, hoşlandığınız birinin yanında kainat güzeli seçildiniz, dikkat edin de ağlamayın. Ya da otobüste birini yolcu ederken göz yaşlarınıza hakim olun. Makyajınız akarsa bu çok kötü olur. Kadın erkek ilişkilerinde unutmayın ki ilk intiba son intibadır. İlk görüşte işi bağladın bağladın. Sonra işler çok zor. Bir iki ince dokanışla heyecanı dimdik tutabilirsiniz.

712921_detay

3) ONA BİLEMEYECEĞİ SORULAR SORMAYIN

Ne erkek ne de kadın, okul yıllarına geri dönderilmiş gibi hissetmek istemez. Ona beni seviyor musun, ya da annen güzel mi gibi sorular sormayın. Bizden söylemesi. Ha, aranızda bu araştırmamızı okuyan geylerimiz varsa onlar lütfen resimlerde hep erkek ve kadın kullandığımız için kusura bakmasınlar. Biz şu an için öyle yapıyoruz. Aslında doğru söylüyorsunuz yaa, yani başlığımızın kadın erkek ilişkisi olması sevimsiz olmuş, dur ben onu ilişkiler diye değiştireyim. Hatta siz bu yazıyı okurken değişmiş bile olabilir. Ama değişmemişse de çok özür dileriz.

Şimdilik siz bu üç maddeyi çalışın, daha sonra diğer maddeler de yavaş yavaş gelecek.