unnamed

Mavi Sakal’ın da dediği gibi, “Bugünlerde bir şeyler kafamı kurcalıyor” sevgili okurlarım. Aynı ben. Kafamı neyin kurcaladığını bilmiyorum ama. Aceba bitlendim mi? Neyse.

Nasılsınız bakalım, yokluğuma nasıl katlandınız? Bana soracak olursanız yokluğuma katlanamadınız. Ağladınız geceleri gizli gizli. Sabah uyanınca ilk iş elinize telefonuzu alıp “Aceba Travis bişi yazmış mı?”diye histerik parmak hareketlerinde bulundunuz. Ekranını ellediniz. Akabinde işe gittiniz felan. Ne sıkıcı hayatlarınız var. Oysa benim öyle mi bak? Ateş atıyorum ateş! Kıskananlar çatlasın! Yok lan yok, ben de işe gidiyorum. Yazıklar olsun böyle hayata. Underground Superstar bi insanım oysa nelerle uğraşmak zorunda bırakıldım. Kırmızı ışıkta 0,2 nanosaniyede hareket etmedim diye arkadan kornaya basan insan müsveddesini dövmek zorunda mıyım ben? Lan bir de hayvan adam be öküz adam havyanöküzü adam! Süperkahraman mısın nesin sen? Nasıl yeşil yandığını o kadar hızlı görüp de reaksiyon verip kornaya basıyon piç? Madem böyle bir özelliğin var git savaş pilotu ol yahut çitalarla seviş. Gelmiş arkama geçmiş dat dat. Allah belanı versin senin! Benim gibi bir kentsoyluyu ne hale getirdiniz lan? Sex, drugs and rock&roll’un içinde yüzmem gerekirken kasko düşünüyorum, ticketım bitti mi acep diye hayıflanıyorum. Bildiğim her şeyi unutmak istiyorum şu an. Sıfır olsun beynim, resmen bir Tabula Rasa ortamı istiyorum. Baştan yazayım her şeyi bir bir. Kesin gene bu noktaya gelirim. İnsan zaten kendini ne sanır ki bilmem. Herkes kendini yunik sanıyor oysa herkes bir Unicorn ama boynuzsuz ve sihirsiz yani at hahhaha Evet bildiğin atsınız, misal hızlı koşarken kaka yapmayı deneyin bokunuzun seyrek düştüğüne şahit olacaksınız. Al işte atsın! Size bundan daha iyi ispat mı olur? Şaşırdınız değil mi? Olabilir, şaşır bağa ne? Seni şaşırtmamak zorunda mıyım ben? Bir de bence son olarak Allah olsa da olmasa da herkesin bir kere dirilme şansı olsun ama hep beraber. Eğer gerçekten kıyamet kopmuşsa, inanan inanmayanla, eğer bi bok olmadıysa ateyizler inananlarla taşak geçsin sonra yine ölelim. Gerçi bu anlattığım dinlerde mevcut zaten aka kıyamet ortamı. Gerçi taşak geçme olayı biraz abartılmış orda cehennem felan neyse. Ateyizler büyük panikte!

Evet sizin de farkettiğiniz gibi bir yazının daha sonuna geldik. İstesem size büyü yapardım ama yapmadım. AMA HER AN YAPABİLİRİM! Öyle geviş getirir gibi yazı okumak yok! Her an teyakkuzda olacaksınız karşımda! Adama bi şaka yaparım bayıltırım, su döker ayıltırım. Akabinde bi sol kroşe, bi aparkat. Ağzını kırarım! Kelime oyunlarına kanıp beni Karamürsel sepeti sanma. Edebinle oku ve git. Ama sonra yine gel. Seni sevdiğimi de unutma. Bazen kırıcı olabiliyorum ama seni seviyorum. Sen de beni seviyorsun biliyorum. Hadi bakalım ne demiş Bakunin? “Sakla samanı gelir zamanı” hahahha Bakunin’e bak olm ne demiş ya hahhahah

Netameli günler dilerim…