İşte Radyo Karavan’dan kurumsalların hiç bir zaman yapmadığı bir başka manyak hizmet!

Radyo Karavan elinizden tutup tıpış tıpış İtalya’ya götürüyor. Önce Güney İtalya’da Napoli, Capri Adası, Vezüv, Pompei ve Amalfi yapıyoruz. Tarihlerimiz 13 – 16 Kasım. Yazıya devam etmeden biraz ağzınızı sulandıralım: Na da Napoli, Amalfi, Capri ve Pompei resimleri

images (3) indir (1)

8_d         images (2)

images (1)           images

indir         yesilsalatalik_134333814620

Amalfi ‘de (Bilen bilir, en şahane Güney İtalya yerlerinden biridir,) büyük bir evde hep birlikte çiçek çocuk oluyoruz, daldan dala konuyoruz. İsteyen çocuğuyla geliyor, çocuk ortam görüyor, insanlık görüyor, arkadaşlık, geyik, eğlence neymiş, bizler de bunu görüyoruz. Ayrıca Allah affetsin, hayvanlar gibi yiyoruz,  içiyoruz, öküzler gibi eğleniyoruz.

Her gezimizde olduğu gibi İtalya gezimizde de Radyo Karavan dinleyicisi olmayan gelemiyor; milletin egosuyla kaprisiyle uğraşamayız bu yaştan sonra, inekler gibi eğleniyoruz.

Napoli gezimiz için 13 Kasım’da biz eniştenizle THY’den ekonomiden biletlerimizi aldık. Şöyle ki:

Gidiş: TK 1879 İst Atatürk-Napoli 13 Kasım saat 09:20 ve dönüş: TK 1454 Npoli-İst Atatürk 18:25

İsteyen bu saatlere alır, diyelim ki yer kalmaz ise ya da tuzlu gelirse, NASA geri sayım memuru Radyo Karavan programcısı Güçlü Şahin mesela bir gün önceden daha ucuza gidiyor, Napoli’de konaklayacak, onun gibi bir sistem şeyedebilirsiniz. Kesin karar veren ve isteyen her türlü gelir kaardeşim; Toni bu işin ekonomik yöntemlerini iyi biliyor, ona danışabilirsiniz [email protected] yazın, o size en hesaplı yöntemi önerir. Herifin işi bu. Gidiş biletlerini kendiniz alıyorsunuz. Sonra biz size oradaki konaklama, yeme içme için bir gezi fiyatı vereceğiz. Bunu da ayni şekilde Toni’ye sorabilirsiniz. [email protected]

Ve Roma! Bu gezimiz de 27 – 30 Kasım tarihlerinde. Bunun için de erken rezervasyondan yararlanmak lazım.

Biz Toni ile 27 Kasım TK1865 Atatürk Hava Limanı-Roma saat 11:50 gidiş ve dönüş de 30 Kasım TK1864 Roma- Atatürk ahava Limanı 18:55 biletlerini aldık. Bunun dışında biletler, gidiş yöntemleri ve her türlü maruzatınız, danışacağınız konuları Toni’ye yazın. O mutlaka akılcı bir çare bulur.

images (4)    images (5)

indir (4)     indir (5)

Roma’da da güzel bir rönesans evinden hep birlikte kalacağız. Karşıdan karşıya geçerken el ele tutuşup yabancılar görünce korkudan birbirimize sarılacağız. Böylelikle yurt dışı korkumuz kalmaycak, eğlencenin belini birlikte kıracağız.

Haydi Roma için de [email protected]’a yazın, yerinizi ayırtın, fiyat sorun, her bişeyi yapın. Allaan ajları babaazın evinde mi gördünüz bu gezileri. Ülen Radyo Karavan ne hayat yaşatıyo size bee. Siz daha hala kurumsal radyo mu dinliyonuz keratalar!