Vay anasını sayın dinleyen, üç sene olmuş harbiden. Fakat bu bize iki yüz sene gibi geliyor. En azından bana öyle geliyor. (Ben ayça bu arada, tanıtım metinlerini bana yazdırıyollar.) Neden iki yüz sene geliyor? Çünkü geceli gündüzlü, ağlamalı gülmeli, hayatımızın her anında hep birlikteyiz. Artık çok yakın arkadaş, bir aile, bir bişiyiz ve tüm bunlarla birlikte zamanı toplayınca tüm zamanlar birlikte yaşanıyor. Yoğun ve kıymeti paha biçilmez bir paylaşım ile zamanı köpürtüyoruz.

Biz de dedik ki, bağımsız radyonuzun, sansürsüz radyonuzun üç senedir aslan gibi yayında olması, sizin eserinizdir. Öyleyse de haydin kutlama ve tanışma gecemize!

Radyo Karavan’ın 3. yaşgünü ve dinleyici tanışma gecesi, tüm Karavancılar’ın dost olmayı amaçladığımız kutlama gecesi 9 aralık Cumartesi saat 20:00’de Dedeman Bostancı’da yapılacaktır. Dedeman Bostancı, Kadıköy-Bostancı metro durağından 50 metre mesafede bulunmaktadır. Katılacak olanlar bir giriş şeysi şaapıp isimlerini yazsınlar:
[email protected]’a. Toni sizin isminizi listeye yazacak ve kapıda isim listesinden bakıp içeri girilecek. Düğünlerdeki gibi yani. Ama bu isim yazdırma işini son güne bırakmayın ki sayıya göre Dedeman Bostancı bize salon ayarlayacak.

Haydin o zaman 9 Aralık’ta Dedeman Bostancı’da çılgın eğlenelim.

Bu arada bize kapılarını açıp Radyo Karavan’a destek olan sevgili dinleyicimiz Dedeman Bostancı’ya da çoook teşekkür ederiz.